Každý nový projekt je pre nás inšpiratívnou výzvou.

Sme developerom občianskych a komerčných nehnuteľností. Do nášho portfólia patria viaceré bytové a polyfunkčné komplexy. V Nitre sme developovali nákupno-zábavné centrum Galéria MLYNY, ktoré sme od jeho otvorenia v roku 2009 až do predaja v roku 2018 aj prevádzkovali. Ambíciou spoločnosti STY-X je rozvinúť development ako jeden z významných pilierov skupiny. Developerské činnosti rozvíjame dnes na troch trhoch – Slovensko, Česká republika a Maďarsko. Motívom našej práce je preniesť radosť zo vzniku a tvorby nového diela na klientov rezidenčných a komerčných nehnuteľností, ktoré realizujeme.

image-layers_2-1
styx
ingroup-sty-x-nivi2

Developerská spoločnosť STY-X

0 +
bytov v povoľovacom konaní
0 m2+
predaných a prenajatých komerčných priestorov
0 +
bytov pripravených na výstavbu
0 +
skolaodovaných bytov

development for pleasure

Spoločnosť STY-X je členom skupiny IN GROUP. Skupiny podnikov označovanej logom ST, pôsobiacich v sektore STavebníctva.

Rezidenčné projekty

V segmente rezidenčných projektov je našim cieľom ponúkať kvalitné riešenia, ktoré oslovia a prinesú potešenie. Každému projektu venujeme individuálnu pozornosť a citlivo vnímame miesto a očakávania budúcich obyvateľov. Vytvárame priestory pre milovaný domov a dobré investície. Miesto, ktoré ponúkne vždy viac. Viac verejných plôch, viac ihrísk, viac zelených riešení, viac komunitných priestorov, viac príjemných slnečných rán a viac radosti zo života. Naše projekty majú mestotvorný charakter a ambíciu stať sa kultivovanou a obľúbenou časťou mesta.

Komerčné projekty

Komerčné priestory podliehajú zmene potrieb zákazníkov a trendom doby. Našim prioritným zámerom je ponúkať administratívne a obchodné priestory, ktoré spĺňajú očakávania ich užívateľov hľadajúcich inšpiratívne a kreativitu podporujúce prostredie. Priestor, ktorý vníma predovšetkým človeka a jeho potreby a poskytuje možnosť využívať moderné technológií a riešenia novej generácie. Priniesť na trh len ďalšie kancelárie a obchodné priestory nám nestačí. Pracujeme na riešeniach, ktoré z neživých múrov moderných budov vytvoria živé miesto s ambíciou premeniť pracovnú povinnosť na radosť z riešenia nových úloh, na potešenie zo stretnutia s kolegami, na možnosť pracovných a komunitných aktivít. Komplexný priestor pre plnohodnotné využitie dní, nové výzvy, osobné naplnenie a firemné úspechy.

naše projekty

Developerské činnosti rozvíjame dnes na troch trhoch
Slovensko, Česká republika a Maďarsko.

EKOLOGICKÉ RIEŠENIA

EKOLOGICKÉ RIEŠENIA

DOBRÉ INVESTÍCIE

DOBRÉ INVESTÍCIE

KVALITNÉ STAVBY

KVALITNÉ STAVBY

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke