Divízia stavebníctvo

Naším cieľom je kvalitné dielo a našou misiou je „fair play“, ktorú uplatňujeme v prístupe k investorovi, kooperujúcim firmám, zamestnancom a spoločnosti.

IN VEST s.r.o. divízia stavebníctvo zrealizovala za viac ako dvadsať rokov množstvo stavieb v oblasti priemyselnej a občianskej výstavby. Mnohé z nami realizovaných diel si všimla aj odborná porota. Obchodné centrum Mlyny v Nitre, obytný dom Mondrian v Bratislave, Obytný súbor na ul. Fr. Kráľa v Šali, ale aj menšie projekty, ako napríklad rezidencia Agát pod Slavínom, či polyfunkčný objekt Leonardo v historickom centre Trnavy, sa stali okrem kvalitnej stavebnej realizácie aj ukážkou našich developerských schopností. Veľké logistické centrá a obchodné komplexy, na ktorých sme sa presadili ako realizátori buď významných celkov, alebo celých komplexov stavieb nás posunuli medzi popredné slovenské stavebné spoločnosti.

Okrem stavebných diel a prefabrikovaných stavebných prvkov sme výrobcom tlakových nádob, odpariek, koĺón, výmenníkov, sušiacich a chladiacich bubnov. Realizujeme stavebné časti investičných celkov ako aj montáže technologických diel.

image-layers_2-1
invest-h
ingroup-invest-in

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke